Oklejanie witryn, aut i fototapety Białystok

Pomagamy w realizowaniu pomysłów i osiąganiu celów

Oklejanie witryn Białystok

witryna
witryna-
witryna-
witryna-
witryna-
witryna-

Zajmujemy się kompleksowo projektowaniem, wydrukiem i wyklejaniem witryn sklepowych. Oklejona witryna sklepowa jest bardzo skuteczną formą reklamy zewnętrznej.  W naszej ofercie posiadamy kilka rodzajów folii do zadruku i wycinania na ploterze tnącym:

Folia (OWV) one way-vision

Jest to specjalna perforowana folia do aplikacji na szybach. Przepuszcza 50% światła dzięki czemu nie powoduje całkowitego zaciemnienia pomieszczeń. Od zewnątrz widać grafikę reklamową, a od wewnątrz, z lekkim przyciemnieniem, co dzieje się na dworze .

folia okienna pełna

Wydruki lepiej prezentują się z zewnątrz,niż w przypadku użycia folii (OWV), ale słabo przepuszczają światło do wewnątrz, dlatego nie zaleca się oklejenia wszystkich szyb, gdyż powoduje to znaczne zaciemnienie pomieszczenia.

folia ploterowa

Do wycinania grafiki na ploterze tnącym około 50 kolorów w wykończeniu matowym i błyszczącym + folie specjalne: o strukturze metalu, odblaskowe, fluorescencyjne, carbon itp.

folia tzw. mrożonka

Do wycinania na ploterze tnącym, daje efekt szronionego szkła, nadaje szybom bardzo elegancki wygląd.

Fototapety Białystok

Fototapeta ścienna

To idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy potrzebują podkreślić indywidualny charakter swojego domu, mieszkania czy biura. Z naszej strony proponujemy to co jest najważniejsze w realizacji własnej wizji – profesjonalizm.  Mamy wiedzę, doświadczenie i możliwości techniczne, które połączone razem gwarantują wysokiej jakości produkt. Co istotne, proponujemy usługę kompletną: od wyboru zdjęcia poprzez druk do montażu.

Montaż fototapet

wymaga odpowiedniej wiedzy, doświadczenia oraz wysokiej jakości produktu. Fototapety montujemy w taki sposób, że łączenia są prawie niezauważalne. Zajmujemy się montażem tylko i wyłącznie fototapet wyprodukowanych przez nas.

W naszej ofercie posiadamy zniżki na wykupienie odpowiedniej grafiki a pomiar ściany wykonujemy zupełnie GRATIS!

fototapeta-
fototapeta-
fototapeta-
fototapeta-
fototapeta-
fototapeta-

Oklejanie aut Białystok

IMG 20190610
IMG 20190610
IMG 20190723
IMG 20190723
IMG 20190723
IMG 20190723
IMG 20190805 154209
IMG 20190805
jb zestawienie
oklejanieaut-
oklejanieaut-

Nasza firma specjalizuje się w oklejaniu samochodów osobowych, dostawczych jak i ciężarowych.  Oraz kompleksową obsługą flot samochodowych.

Reklama na autach

to bardzo efektywna forma reklamy zewnętrznej. Dzięki niej docieramy do niezliczonej liczby klientów. Wykorzystaj darmową powierzchnię reklamową na swoim aucie !

Oferujemy kilka sposobów oklejania aut:

  • Oklejanie samochodu logotypem firmy i danymi kontaktowymi,
  • Oklejanie częściowe auta z folii wycinanej maszynowo + elementy z punktu pierwszego,
  • Oklejanie samochodu całościowe tj. pokrycie całego auta grafiką reklamową i wykorzystanie 100% powierzchni reklamowej.

Tylko sprawdzone folie najwyższej jakości!

Posiadamy szeroką gamę materiałów do Państwa dyspozycji. Mamy do wykorzystania standardowo ponad 50 kolorów połyskowych i matowych oraz ponad 150 kolorów folii do specjalnych zastosowań. 

  • Folia wylewana – stosujemy ją na wymagające powierzchnie. Jesteśmy wstanie wydrukować na niej pełno kolorowe grafiki
  • Folia One Way View ( OWV) – jest to folia perforowana którą oklejamy szyby auta aby przepuszczała ona światło do wewnątrz.

Dodatkowo każda z folii jest laminowana aby zabezpieczyć wydruk przed jego uszkodzeniem mechanicznym oraz warunkami atmosferycznymi.

Pojazd dostarczony do oklejania powinien być świeżo umyty lecz niewoskowany. 

Wycena gotowych projektów lub projektu zrobionego przez nasze studio graficzne.

Zaufali nam

Kontakt

Rafał Niedźwiedzki

Współwłaściciel
669 244 395
rafal@brp.net.pl

Paweł Niedźwiedzki

Współwłaściciel
668 239 533
pawel@brp.net.pl

ul. Elewatorska 7B , 15-620 Białystok