O nas - BRP - Agencja Reklamy Białystok

ddesign

projektowanie &
wykonanie

Cześć!

W naszym dorobku posiadamy setki wykonanych usług i realizacji, dzięki czemu z dnia na dzień zwiększa się ilość zadowolonych Klientów, którzy nam zaufali i nie zawiedli się na nas.

Oferujemy usługi związane z projektowaniem i drukiem materiałów reklamowych, takich jak: wizytówki, karty biznesowe, papiery firmowe, teczki frimowe, ulotki reklamowe, naklejek, projektowanie logo i znaków firmowych, gadżety reklamowe.

Zajmujemy się również reklamą zewnętrzną: druk solventowy wielkoformatowy, druk na bilboardach, drukiem folii, banerach, flagach i siatce mesh, reklamy na pojazdy, szyldy, stojaki, kasetony, litery przestrzenne, wycinanie liter i napisów z folii.

Projektujemy wizytówki i strony internetowe, a także grafikę, banery, newslettery itp. na potrzeby reklamy internetowej.

Proponujemy konkurencyjne ceny oraz zapewniamy doskonałą jakość dzięki współpracy z doświadczonymi grafikami oraz drukiem w profesjonalnych drukarniach offsetowych oraz cyfrowych.

Stawiamy na jakość oferowanych usług – nad każdym projektem pracujemy do momentu kiedy klient jest zadowolony z uzyskanego efektu. Uważamy, że najważniejszy jest zadowolony klient, dlatego wkładamy w naszą pracę maksymalne zaangażowanie.

Zapraszamy do współpracy!

Branding
95%
Spójny wizerunek z obszarem, branżą, dziedziną i strategią firmy.
Materiały drukowane
99%
Materiały drukowane są najczęściej wybieranym narzędziem promocyjnym. Przygotowujemy projekty gotowe do wydruku cyfrowego lub offsetowego, wedle życzeń klienta.
Materiały promocyjne
93%
Reklama outdoor
87%